Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva trosoben stan vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Mile 11 дек. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se stan vo Kisela voda so 3 spalni sobi, Stanot e namesten.
Leaflet
Кон почеток