Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam namesten stan vo Pripor predposledna 24-ka

10 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Dejan 06 мар. 07:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam namesten stan so sopstveno parno vo Pripor, Opstina Kisela Voda na predposledna stanica na 24, vednas nad hotel Nais
Cena 10000d/mesecno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации