Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAME KOMPLETNO OPREMEN STAN VO K VODA RASADNIK

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 04 авг. 17:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата

IZDAVAME LUX STAN VO AERODROM 300 EUR
IZDAVAME TROSOBEN STAN VO AERODROM POZADI CAPITOL 0 MKD
IZDAVAME TROSOBEN STAN VO CRNTAR KAJ BEKO 0 MKD
SE IZDAVA STAN VO AERODROM KAJ VUCKO OD 72m2 150 EUR
Izdavam kompletno namesten stan ( LCD TV, Klima, masina za sadovi ) vo Kisela Voda Rasadnik (dnevna so kujna, spalna soba i kupatilo.
Stanot e na 7 kat, severna orjentacija vo zgrada izgradena 2010.

tel za kontakt: 078 412 413

cena :250 eur
Vo cenata e vklucen internet pristap i TV.
NEW HOUSE REAL ESTATE
078 412 413
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PREKRASEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA 0 MKD
IZDAVAME DELOVEN PROSTOR 33m2 NA PLOSTAD 300 EUR
SE IZDAVA UBAV PRAZEN STAN VO KAPISTEC 0 MKD
IZDAVAME NOVO OPREMEN NEVSELUVAN STAN LEPTOKARIJA 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации