Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzno namesten stan vo Kisela Voda

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Aleksandra 09 мар. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se izdava luksuzno namesten dvosoben stan vo Kisela Voda-Rasadnik vednas pozadi salata Rasadnik. Stanot e opremen so kozna garnitura, kujna od medijapan, masina za sadovi, furna, plotna, masina za perenje, klima itn. Stanot ima i sopstveno parno greenje. Cenata e fiksna
Aleksandra
070514911
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации