Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Crnice

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: мите 06 мар. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
станот е наместен, блиску до центар на 10мин.има две соби кујна,ново реновирано купатило и тераса со поглед према Водно,зградата е на приземје и спрат-први спрат е станот.Може за студенти и фамилија.
мите
072-249-176
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации