Објавени: авг. 12 2015 08:37

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 12 08:37
Прегледи: 65
Se izdava kompletno renoviran stan vo Kisela Voda. Stanot ima tri sobi, dnevna kujna, terasa i vc . Pogoden e za ziveenje na studenti ili semejstvo. Stanot moze da se vide vo sekoe vreme.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации