Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Unik 01 апр. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
40м2, двособен на приземје. Наместен, со клима уред.

200 евра месечна кирија - НЕ Е ФИКСНА
Unik
Посредување при купопродажба и изнајмување на станови
Посетете ја нашата продавница
Рајко Жинзифов Прикажи на мапата
070641311
Leaflet
Unik

Unik

6 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации