Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA UBAVO NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Unik 01 апр. 12:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Се изнајмува ексклузивно наместен двособен стан од 60м2, на поткровје. Убаво и комплетно наместен стан во нова зграда.
Се изнајмува за период најмалку една година.
Со лифт.

300 евра месечна кирија - не е фиксна.

Unik
Посредување при купопродажба и изнајмување на станови
Посетете ја нашата продавница
Рајко Жинзифов Прикажи на мапата
070641311
Leaflet
Unik

Unik

6 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации