Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda 78 m2 kaj Ekonomskoto

330 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Branko 20 јун. 00:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se iznajmuva 4 soben stan od 78m2 vo Kisela Voda kaj Ekonomskoto. Odlicen raspored - dneven pretstoj, 3 spalni, kupatilo, trpezarija, oddelna kujna, ostava i terasa. Stanot e vo dobra sostojba, so dnevna svetlina, na samo 15min pes do centar. Stanot se naogja na 3ti sprat vo zgrada od 7 kata so lift. Zgradata i vlezot se vo dobra sostojba. Stanot moze da se kupi namesten ili prazen po dogovor. Stanot e so odlicna izolacija svez letno vreme, topol zimno, priklucok za parno na Toplifikacija ima.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации