Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN 48m2 Univerzalna Sala

270 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 01 септ. 19:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1246 Огласи во продавницата

PRAZEN STAN MIN ZA EKONOMIJA 350 ЕУР
Kuka vo Przino 145m2 so dvor od 677m2 270 000 ЕУР
NOV CETVOROSOBEN 85m2 TAFTALIDZE 1 KAJ GIM NOVA 300 ЕУР
ODLCEN NOV TROSOBEN 72m2 KANCELARII CENTAR VERO 280 ЕУР
Sifra 18990
Se izdava 2-soben stan kaj Univerzalna sala,so lift i parno,kompletno namesten vo ponova zgrada !
Cena 270e.
077 705 108 / 109
Agencija DOMA DOM
MoneyGram-money transfer
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1246 Огласи во продавницата
RASADNIK KISELA VODA STAN 60m2 DVOSOBEN 55 000 ЕУР
NAMESTENA GARSONJERA 25m2 CRNICE MVR 6 500 МКД
ODLICEN STAN ZA KANCELARII 60m2 CENTAR RAMSTOR 250 ЕУР
NOV TROSOBEN 75m2 KAJ TC ZEBRA KAPISTEC 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации