Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2-SOBEN NAMESTEN 55m2 CENTAR DRAGSTOR BETI

270 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 01 септ. 19:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1244 Огласи во продавницата

DVOSOBEN 40m2 VO KOZLE KARSI OLIMPIKO 200 EUR
TROSOBEN STAN 81m2 AERODROM  KAJ HOTEL RUSIA 75 000 EUR
TROSOBEN STAN 80m2 AERODROM AVNOJ 220 EUR
DVOSOBEN NAMESTEN 52m2 CENTAR BUNJAKOVEC 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra 18793
Se izdava 2-soben stan od 55m2,vo Centar na visoko prizemje vo blizina na Grcka ambasada so parno.
Cena 270e.
077 705 108 / 109
Agencija DOMA DOM
MoneyGram-money transfer
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1244 Огласи во продавницата
NOVA KUKA 280m2 SO DVOR 400m2 VO BARDOVCI 1 200 EUR
3-4-SOBEN STAN 68m2 i 77m2 vo CRNICE 1 050 EUR
NOV TROSOBEN 92m2 KARPOS 1 90 000 EUR
135m2 PRAZEN PETTOSOBEN KOZLE KAJ BOS AMBASADA 550 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации