Оглас од претпријатие Објавени: јул. 01 2017 12:00

2 SOBEN UBAVO NAMESTEN 80m2 VO TAFTALIDZE MLECEN

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 01 12:00
Прегледи: 56
sifra: 15935

Se izdava ubavo namesten 2.soben stan 80m2 vo Taftalidze -Mlecen na 3-ri kat so lift, so centralno greenje, edna spalna soba i golem salon-dnevna so trpezarija ....Cena 360 evra

informacii na :
077 705 109
077 705 108
02 3051 300
agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации