Оглас од претпријатие Објавени: мар. 09 2017 11:28

3 SOBEN PRAZEN SO ELEMENTI OD KUJNA VO KOZLE

ЕУР

/ месечно
Објавени: мар. 09 11:28
Прегледи: 43
Se izdava PRAZEN NOV stan so dve spalni sobi vo naselba Kozle. Stanot e na odlicna lokacija, tivka I mirna sredina vo blizina na uciliste I gradinka. Moze za ziveenje ili za kancelarija, uciliste za stranski jazici, I sl. so ubav pogled kon Vodno. Se naogja na 3 kat so parno I lift. Raspolaga so elementi od kujna, eden balkon, dva toaleta, dnevna soba i hodnik. Greenjeto e so sopstveno parno na struja. Cena 210 eur/ mesecno. Sloboden vednas.
Se izdava bez AGENCISKA PROVIZIJA
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации