Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

96m2 izdavanje Taftalidze

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Abc Dom 20 јун. 11:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra-15055-Se izdava stan vo Taftalidze za kancelarii, 96m2, visoko prizemje, so 1 konferenciska i 3 pomali kancelarii, novogradba so parking obezbeden, prazen.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1053 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo D Maalo -
Se izdava stan vo Centar pozadi Ramstore -
Se izdava stan vo Karpos -
Se izdava stan vo Debar Maalo -
Кон почеток