Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Barame prazen stan vo Aerodrom ITNO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Dom Lux 17 фев. 16:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Itno ! barame prazen stan so povrsina od 80m do 120m so 2 ili 3 spalni sobi, lokacija TC. Kapitol, Tobako 2, po moznost nov ili ponov.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Посетете ја нашата продавница
Partizanski odredi 15/2-6 Прикажи на мапата
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux

Dom Lux

1509 Огласи во продавницата
Se izdava namestena kukja vo Bardovci 1 500 ЕУР
Ekstra stan 95 000 ЕУР
Se izdava luksuzno namesten stan vo Aerodrom 400 ЕУР
Se izdava stan vo Centar vo blizina na Klinika 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации