Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Beautiful sunny luxurious apartment with rooftop

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 17 окт. 17:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2984 Огласи во продавницата

Lux apartment  for rent  133m2  in Taftalidze 1 000 ЕУР
Stan vo Kapistec sproti Zavod za vrab 0 МКД
PRODAVAME PREUBAVA KUKjA naselba VODNO 0 МКД
ATRAKTIVNA LOKACIJA OD 12650m2 SO KARABINA 9500m2 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Beautiful, sunny, luxurious apartment with rooftop garden
Located in a peaceful area, next to the Skopje City Park, this is a luxuriously furnished 80 m2 apartment, on a top floor of a three-floor building, with beautiful 70 m2 roof-top terrace garden with built-in barbecue space and a conservatory. The unit features spacious 30 m2 living area, a kitchen with dining area and separate kitchen for the terrace. The apartment includes ample closet space, with separate utility room. It also has an allocated parking space.
Lease price includes electricity, water, central heating, cable TV (Max TV), optic fiber internet and weekly cleaning services.
1350 EUR per month

Contact tel. 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/333-3361, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2984 Огласи во продавницата
Nov stan vo Aerodrom so 2 spalni 0 МКД
APARTMENT IN CENTER RAMSTORE 0 МКД
Dvosoben komforen stan  vo Centar 250 ЕУР
NOV 3 SOBEN STAN KAJ NARODNA BANKA TOP CENA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации