Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brand New apartment for rent 55m2 Vodno

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: MOVE IN 05 фев. 10:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата

Excellent office space 286m2 for rent in Karposh 0 МКД
Novi delovni prostorii 123m2 vo Centar 0 МКД
Very Modern 3 Bedrooms Apartment in Center 0 МКД
New Office Space 201m2 in Center 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Code : 32610
Located on Vodno, Skopje.
Beautifully furnished brand new apartment for rent with 55m2 living area in a new building, with 1 bedroom, bathroom,an individual heating system on electricity, with parking spot.
PRICE: ___ EUR monthly
Contact: 078/431-071 02 3084 030
office@movein.mk
www.movein.mk
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата
Excellent New Office Space of 500 m2 0 МКД
Excellent office space 286m2 for rent in Karposh 0 МКД
Contemporary office space of 268m2 in city Center for rent 0 МКД
Modern Brand New Apartment for rent in Taftalidze 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации