Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Brand new apartment near City Mall

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 04 јул. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2989 Огласи во продавницата

DEL PROSTOR ZDRAVSTVENA USTANOVA ZA IZNAJMUVANJE 0 МКД
Nov nevseluvan stan so 2 spalni 0 МКД
Nov stan vo Debar Maalo 49m2 0 МКД
BRAND NEW APARTMENT FOR RENT 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Code no.24108

New Apartment for rent in Karpos 4 near City Mall with area of 54 m2.It has 1 bedroom, living room with kitchen and balcony with beautiful open view.The Apartment is on 6th floor , in a new building with 2 elevators , and with central heating.Price 270 euros.

Contact no. 071/333-336

Sifra 24108

Izdavame nov nevseluvan stan vo Karpos 4 do City Mall so povrsina od 54m2. Raspolaga so 1 spalna soba, dnevna so kujna i terasa so otvoren pogled. Stanot e na 6ti kat, so 2 lifta, centralno greenje. Cena 270 evra.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2989 Огласи во продавницата
Beautiful modern one bedroom Apartment 0 МКД
Prazen stan vo Centar za kancelarii 0 МКД
Top Stance vo Centar 0 МКД
Se izdava stan vo Zlokukani 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации