Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Brend new apartment in Center with 1 badroom

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 29 мар. 09:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2977 Огласи во продавницата

Luksuzen stan vo Kisela Voda 0 МКД
Stan so edna spalna soba vo Debar Maalo 0 МКД
Preubav stan od 90 m2 vo Centar sproti Vlada 500 ЕУР
Odlicen stan vo Centar so 2 spalni 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24175

Издаваме одлично наместен стан во Центар спроти Соборна со површина од 50м2. Располага со 1 спална соба, дневна со кујна и бања. Станот е на 5ти кат, со лифт во нова зграда со 24/7 обезбедување. Цена 450 евра со сите вклучени трошоци.

Контакт тел.
071/333-336

Code no.24175

Brend new apartment a cros the Main church with an area of 50m2. The apartment is on the 5th floor,with elevator in new building. Price 450 euros with included monthly expenses.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2977 Огласи во продавницата
Odlicen dukan vo Centar  32m2 0 МКД
Se iznajmuva nov dukan 35m2 kaj Mlecen Restoran 0 МКД
APARTMENT with 3 bedrooms ZLOKUKANI 0 МКД
Nov Stan za izdavanje MIDA Kompleks 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации