Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2022 12:50

CENTAR BUNJAKOVEC 86M2 NA 1KAT ZA KANCELARII

Објавени: мај 12 12:50
Прегледи: 344
11044...AGENCIJA PARTENON IZDAVA STAN VO CENTAR DO TC BUNJAKOVEC VO NOVOGRADBA STAN NA 1KAT ZA KANCELARII. STANOT E SO POVRSINA OD 86M2 IMA 4 PROSTORII, TERASA ..CENTRALNO GREENJE SO KALORIMETRI......POVEKE INFORMACII NA 071/257-405 Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации