Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Darma Doma izdava luksuzen stan vo Karpos pozadi City Mall

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА Вчера 17:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
ДАРМА ДОМА izdava PRAZEN stan vo Centar poazdi Ramstor ! 180 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan kaj Univerzalna Sala ! 380 ЕУР
Darma Doma izdava nova garsonjera vo Kisela Voda 160 ЕУР
DARMA DOMA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN VO CRNICE 1 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 3 позади City Mall, станот поседува 50 м2 , 2 соби, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, балкон, нова градба,слободен паркинг, вселив од 1 декември...

цена- 300 евра

шифра 22841

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.darmadoma.com.mk

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА


 Скопје Карпош

 
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби. Вашата потрага по нов дом започнува од нас! Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет. Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура. Во нашата агегенција има млад и искусен тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате. Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом! Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка. Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас. На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме. Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош Контакт: 078/219-508 Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас. Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!
Посетете ја нашата продавница
Ул Љубљанска бр.16-1/10 Прикажи на мапата
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
 
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Darma Doma izdava nov stan vo Karpos kaj City Mall 220 ЕУР
Darma doma izdava nov trosoben stan vo Kozle Kapistec 250 ЕУР
Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Karpos 3 City Mall 320 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava nov moderen stan vo Karpos 1 ! 280 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации