Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Centar so parking

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА Вчера 17:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Kapistec Dolno Vodno 350 ЕУР
 ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода ! 240 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava luksuzen stan vo Aerodrom ! 300 ЕУР
ДАРМА ДОМА iznajmuva luksuzen stan vo Debar Maalo 500 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов ЛУКСУЗЕН стан во Центар во Гратски Зид кај Беко , поседува 80 m 2, 3 соби.дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за САДОВИ, 3 КЛИМИ, ЏАКУЗИ, МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ, балкон, бања, реновиран комплет, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, вселив веднаш...

ЦЕНА-400 евра

шифра 23089


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Дарма Дома е агенција за недвижности која е спремна да одговори на вашите барања и потреби. Вашата потрага по нов дом започнува од нас! Во нашиот асортиман на недвижнини може да пронајдете станови за изнајмување според вашите потреби и буџет. Ние со станови располагаме нис различни локации на Скопје и со различна квадратура. Во нашата агегенција има млад и искусен тим на агенти кои ќе Ви помогнат да пронајдете и да донесете вистинска одлука за тоа што го посакувате. Секогаш, кога сте по потрага на стан за Вас и вашето семејство најдобро е истиот да го погледнете и да добиете реална слика за тоа како ќе изгледа вашиот нов дом! Доколку сте заинтересирани за Нас и нашите услуги, може да ни оставите понуда на нашата веб страна, тоа ќе биде разгледана од нашиот стручен тим, или може да испратите понуда доколку нудите стан за издавање и тој да биде разгледан од нас и во скоро време ќе бидете исконтактирани за соработка. Се со цел и Вие побрзо да го издадете вашиот стан, со помош од нас. На нашиот профил на Pazar3.mk има голем дел од становите кои ги издаваме, може да ја посетите нашата продавница и детално да разгледате тоа што ние нудиме. Нашата локација е : ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош Контакт: 078/219-508 Или може да ни се обратите и на нашата емаил адреса : darmadom.info@gmail.com Ве очекуваме за заедно да го избереме најдоброто за Вас. Ние сме вашиот сигурен Партнер по потрага на вашиот нов Дом!
Посетете ја нашата продавница
Ул Љубљанска бр.16-1/10 Прикажи на мапата
078219508
https://www.darmadoma.com.mk
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
 
078219508
Leaflet
Real Estate Skopje ДАРМА ДОМА
Darma Doma izdava luksuzen stan kaj Nova zeleznicka 400 ЕУР
ДАРМА ДОМА izdava 3_soben luksuzen stan vo Aerodrom ! 450 ЕУР
Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Karpos 16 000 МКД
Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации