Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben nov stan vo Skopje

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“ 04 фев. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
se izdava dvosoben nov namesten stan do nova zeleznicka 5 kat lift
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Посетете ја нашата продавница
Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3 Прикажи на мапата
022464842, 071246202
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842, 071246202
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации