Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Dvosoben stan vo Aerodrom kaj TC Biser

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Casa - Real estate agency 04 окт. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

770 Огласи во продавницата

Dvosoben renoviran vo Porta Bunjakovec 300 ЕУР
Nov dvosoben prazen sta vo Taftalidje 1 0 МКД
Nov trosoben stan vo Karpos 4 sproti ProCredit 0 МКД
Nov stan vo Taftalidje 74m2 Complex Makedonija 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Агенција Каза изнајмува двособен стан во Аеродром кај т.ц. Бисер. Станот е реновиран и комплетно опремен. Цена 200е.
Контакт 070 317-751
Casa - Real estate agency
  Online
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

770 Огласи во продавницата
Nov trosoben vo Taftalidje kaj Gorgi Dimitrov 90 000 ЕУР
Se izdava dvosoben stan vo Centar 250 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Karpos 1 (Ruzveltova) 0 МКД
Nov dvosoben stan vo Aerodrom 43m2 1 100 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации