Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVNO VO NOVUS LEGALIZACIJA NA NEDVIZEN IMOT

1 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности - "NOVUS" 19 мар. 18:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности - "NOVUS"
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ СОБОРЕН ХРАМ 2 СПАЛНИ 1 250 ЕУР
DUPLEKS NOV STAN TAFTALIDZE 160M2 127 000 ЕУР
PRAZEN stan od 41m2 vo Debar Maalo 220 ЕУР
NEVEROJATNA PONUDA OD  71m2 VO PORTA VLAE ITNO 53 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Renomirana agencija Novus vo sorabotka so visokostrucen i specijaliziran tim koj vrsi uslugi pri prodazba i iznajmuvanje na nedvizen imot,EKSKLUZIVNO posreduva pri legalizacija na dokumenti od sektorot na NEDVIZNOSTI
KONSULTACII I INFORMACII NA KONTAKT
070 825 500


>>>>>>>>>>>NOVUS<<<<<<<<<<<
Агенција за недвижности - "NOVUS"
Желбите на продавачите и купувачите се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции ..... ваша "Агенција за недвижности"NOVUS" ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Посетете ја нашата продавница
Скопје Прикажи на мапата
070825500
Агенција за недвижности - "NOVUS"
070825500
Агенција за недвижности - "NOVUS"
Iznajmuvanje Extra LUXUZEN stan 160m2 VODNO 1 000 ЕУР
VLAE 45M2 NOV STAN 38 000 ЕУР
Luksuzen stan od 85m2 na Vodno 500 ЕУР
TOP PONUDA SUPER NAMESTEN STAN 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации