Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAM STAN VO KAPISTEC

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Verce 02 септ. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam trosoben stan na top lokacija vo Kapistec. Raspolaga so dve spalni sobi, dnevna, kujna, trpezarija, dve kupatila i terasa. Tel.za kontakt 071/352-593
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации