Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavanje garsonjera vo Kisela Voda Rampa od 28m2

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Урбан Дом 03 јул. 10:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава наместена гарсоњера од 28м2 во Кисела Вода на стара рампа со централно греење+клима.
Урбан Дом
Агенцијата за недвижности Урбан Дом посредува при склучување на договори за купопродажба и издавање на станови, куќи, деловни простори и плацови за градба на семејни куќи,стамбени згради, викендици и деловни објекти.
Посетете ја нашата продавница
Сава Ковачевиќ бр. 1 Прикажи на мапата
078253411
http://www.urbandom.com.mk/
Урбан Дом
078253411
Leaflet
Урбан Дом

Урбан Дом

183 Огласи во продавницата
Se izdava  namesten stan vo Taftalidze -
Stan od 76m2 vo Aerodrom 55 000 ЕУР
Izdavanje na stan vo Kapistec od 95m2 -
Izdavanje na luks kuka vo Zdanec od 300m2 -
Кон почеток