Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapistec nov trosoben stan od 65m2

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“ 05 ноем. 11:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842 , 071246202
Leaflet
Агенција за недвижности  „ХЕЛИОС ХАУС“
K Voda stara rampa namesten stan od 36m2 180 ЕУР
Trosoben spr Skopjanka 260 ЕУР
Trosoben stan vo Kapistec 250 ЕУР
Dvosoben stan 52m2 zad Univerzalna 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava trosoben nov stan so nov mebel dosega nevseluvan vo Kapistec spr.zito luks
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Посетете ја нашата продавница
Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3 Прикажи на мапата
022464842, 071246202
Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“
022464842 , 071246202
Leaflet
Агенција за недвижности  „ХЕЛИОС ХАУС“
Stan vo K.Voda zad benzinskata 200 ЕУР
Dvosoben stan vo Micurin 200 ЕУР
Trosoben stan od 80m2 vo Kapistec 280 ЕУР
Trosoben stan kaj Nova Zeleznicka 280 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации