Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Kuka soodvetna za kancelarii vo Centar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 14:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

ASTORIA NEDVIŻNOSTI 0 MKD
Deloven prostor kancelarii vo Centar 0 MKD
TROSOBNI STANOVI ZA PRODAZBA 0 MKD
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR ZAD BUNJAKOVEC 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
шифра: 24987

Агенција Асторија нуди куќа за издавање во Центар, 130 м2 и двор 60м2. Куќата располага е со еден спрат и поткровје, со 5 соби, кујна опремена и купатило. Соодветна е за канцеларија, греење има сопствено. Има можност за две паркинг места.
цена: 500 евра + сметки

контакт: 071-236-797

code 24987
Agency Astoria offers a house for rent in Centar, 130m2 with 60m2 yard. The house is one floor + attic, 5 rooms total, equipped kitchen and one bathroom. It is suitable for offices. The house has private heating. Two parking places.
price: 500 eur+ bills

contact: 071-236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo Kozle 0 MKD
Se izdava  kuka vo Bardovci so povrsina od 150m2 0 MKD
Magacinski prostor od  1350m2 vo Vizbegovo 0 MKD
Odlicna kuka vo Kozle 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации