Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА - 63м²

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 02 септ. 11:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се изнајмува стан на одлична локација во непосредна близина на Нова железничка станица, Ред Кафе, бизнис центар "SYNERGY".
Станот е комплетно реновиран и е погоден за студенти или вработени 4-лица.

🏢 Површина: 63м²
🛏 Со 2 спални соби х 2 лежаи во секоја соба
👉 4-кат
👉 лифт
🔥 Сопствено греење на струја
❄️ Клима уред
👉 Станот е веднаш слободен за вселување

💵 Цена: 250 евра + тековни трошоци

🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток