Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO LEPTOKARIJA

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 септ. 12:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
шифра 23549

Се издава преубав, луксузен стан во Лептокарија. Станот е двособен и е на 3-ти кат, со една спална,дневна со трпезарија, кујна, остава и купатило.

Цена 350 евра

Code 23549

A beautiful, luxurious apartment in Leptokarija is being rented. The apartment is with two-bedroom and is on the 3rd floor, with one bedroom, living room with dining room, kitchen, utility and bathroom.

Price 350 euros

REAL ESTATE ASTORIA
ТЕЛ. 071/236-787
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/236-787, 3110-566
Leaflet
Кон почеток