Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen nov stan vo Mida Kompleks

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 12 мар. 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24338

Издаваме луксузен стан во Мида Комплекс во нова зграда со површина од 74м2. Располага со 2 спални соби, дневна соба , купатило и тераса. Истиот е наместен со нов и модерен мебел. Станот е на 5ти кат,со лифт во нова зграда, невселуван. Цена 700 евра + месечни трошоци

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток