Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

LUKSUZEN STAN KOZLE KAJ GERMANSKA AMBASADA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 авг. 16:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2993 Огласи во продавницата

Se izdava ubava kuka vo Kozle 0 MKD
Kuka vo Bardovci na plac od 460m2 0 MKD
Stan od 133m2 na dve nivoa vo kompleks Makedonija 0 MKD
Odlicen stan vo Aerodrom so 2 spalni sobi 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se iznajmuva luksuzno opremen stan vo Kozle vo blizina na Germanska Ambasada Stanot e so kvadratura od 92m2 na vtor kat od 4.
-antibakteriska keramika Roca i sanitarii Porcelanosa
-vgraden filter za voda
-obezbeduvanje od Nikob
-inverter klimi vo dnevna i spalna
-komletna kujna i plakari
-dve garazi zatvoreni i edno parking mesto pred zgrada
-kablovska televizija, opticki kabel za internet i priiklucok za satelitska televizja
-centralno greenje-Toplifikacija

ASTORIA NEDVIZNOTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2993 Огласи во продавницата
Top stan so edna spalna soba vo Debar Maalo 0 MKD
Luksuzen stan od 69m2 vo Centar 0 MKD
Odlicen stan Crnice  Excellent apt in Crnice 0 MKD
Top stan 72m2 vo Centar 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации