Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN STAN NA PLOSTAD ZA ZIVEENJE I DELOVEN

650 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 03 септ. 09:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

NOV STAN 80m2 VO TAFTALIDZE 1,PRIZEMJE !!! 1 150 ЕУР
STAN OD 100m2 VO AERODROM PRIZEMJE SO DVOR 88 000 ЕУР
PLAC OD 200m2 SO STARA KUKA ZDANEC 60 000 ЕУР
LUKSUZNO I MODERNO ZIVEENJE TAFTALIDZE MLECEN 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZDAVA 84 M2 STAN VO CENTAR VO BLIZINA NA PLOSTAD.
STANOT E KOMPLETNO RENOVIRAN.
OD PROSTORII POSEDUVA KUJNA SO POMOSEN DEL
3 ODVOENI PROSTORII, DVE SO IZLEZ NA BALKON,
3 KUPATILA.
POZICIONIRAN NA 3 KAT
GREENJE/LADENJE - KLIMI INVERTER
CENTRALNO PARNO GREENJE.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
VSELIV STAN NOVOGRADBA KAJ POLIKLINIKA 71 M2 75 000 ЕУР
TROSOBEN STAN KARPOS 1 65M2 KAJ FAKULTETITE 57 000 ЕУР
BARAKA VO ZDANEC 129 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN 54m 2,5 KAT 280 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации