Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Luksuzen stan na Vodno so sopstven dvor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 16 септ. 09:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Odlicen magacinski deloven prostor na Prvomajska 0 МКД
Prazen stan od 80 m2 Karpos4/Vlae 0 МКД
BRAND NEW APARTMENT area   KOZLE 0 МКД
Deloven prostor vo Taftalidze 170m2 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24614
Издаваме нов стан на Водно со површина од 145м2. Располага со 3 спални соби, пространа дневна соба со кујна и трпезарија со излез во двор, и две купатила.Станот е на приземје, со сопствено греење. Комплетно е опремен со нов и модерен мебел.

Контакт тел. 071/333-336

Code no. 24614
Brand New Apartment for rent area Vodno, new building, 145m2, on ground floor ( 5 floors in total) with elevator. The apartment has living with sofa & dining area, 3 bedrooms , kitchen with fully equipped, 2 bathrooms.
It has air-conditioner, internet, TV, private heating.
The building is new,the apartment is fully equipped with new and modern furniture.
Parking place - garage.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
PLAC VO BARDOVCI 1434m2 0 МКД
Nevseluvan stan vo Debar Maalo so edna spalna 0 МКД
STARO VODNO DVA PLACA ZA GRADBA 0 МКД
Top stan vo Kozle kaj Kanela 0 МКД
Кон почеток