Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Luksuzen stan na Vodno vo Panorama residence

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 септ. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Stan na Ruzveltova so 3 spalni 0 МКД
Sprat od kuka vo Crnice so 2 spalni 0 МКД
Odlicen deloven prostor vo Centar 0 МКД
LUKSUZEN DVOSOBEN STAN VO LEPTOKARIJA 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24569

Издаваме луксузен стан на Водно во Панорама Резиденс, со површина од 160м2. Располага со 3 спални соби ( една со сопствено купатило ) , купатило + гостински тоалет, пространа дневна со кујна и голема тераса со отворен поглед кон градот. Сопствено греење со фенкојлери, гаражно место под зграда. Во близина на школо, градинка, маркет. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
NOV STAN OD 65m2 VO CENTAR so 2 spalni 0 МКД
Nov nevseluvan stan vo Taftalidze so edna spalna 0 МКД
Kat od kuka 200m2 vo Kozle 0 МКД
SE IZNAJMUVA SALA ZA SVECENOSTI 0 МКД
Кон почеток