Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN STAN OD 93m2 UNIVERZALNA

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 09 јул. 11:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Trosoben stan od 75m2 namesten Aerodrom 200 EUR
Trosoben stan od 76m2 vo Novo Lisice na 2 kat 65 000 EUR
Stan kaj Simpo Karpos 1 renoviran 54m2,2 spalni 49 000 EUR
Stan Karpos4 vo Nizovite od 70m2 na 4/5 kata 61 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava trosoben stan vo Centar kaj Univerzana sala stanot e 93m2 so dve spalni dve kupatila Stanot e Luksuzno namesten. Na 2kat so lift i parno novogradba. Cena 450 evra
078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Se izdava luksuzna kuka vo Gorce Petrov 1 300 EUR
Trosoben stan 84m2+6m2 terasa renovir. K.VODA 77 000 EUR
Nov stan od 36m2 na 6/7 Karpos4 1 050 EUR
Se izdava kancelarija 112m2 Grcka Ambasada prizemj 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации