Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Luksuzen stan vo Kapitol Rezidence so edna spalna

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 10:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

SE IZDAVA NOVO LUKSUZNO STANCE - 50m2 280 ЕУР
Stan vo Centar so 1 spalna soba 0 МКД
STAN so 2 SPALNI vo DEBAR MAALO 340 ЕУР
STAN OD 160M2 ZA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24683

Агенција Асторија издава стан во срцето на Аеродром во Капитол Резиденс, со површина од 62м2. Располага со една спална соба, дневна соба со кујна и тераса. Станот е на 6ти кат, во нов објект, со лифт и паркинг место. Во близина на ресторани, кафе барови, маркети. Цена 400 евра + месечни трошоци.

Real estate agency Astoria offers for rent an apartment in the heart of Aerodrom in Kapitol Rezidens. with 62m2 of living area. It has 1 bedroom, a living room with kitchen and terrace, The apartment is on the 6th floor, in new building, with an elevator and parking space. In the proximity of restaurants, coffee shops and super markets. Price 400 euros + monthly utilities.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
Stan od 72m2 vo centar Gradski Zid 0 МКД
Odlicen stan vo Centar so 2 spalni 0 МКД
Prazen stan vo Centar 50m2 0 МКД
Se izdava stan vo Aerodrom 280 ЕУР
Кон почеток