Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan vo Reonski Centar Aerodrom

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 18 јан. 10:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24337

Се изнајмувам луксузно наместен стан во Реонски ценатр Аеродром, веднаш до основното школо Александар Македонски, на 6 кат со јужна ориентација. Станот има една спална соба, голема дневна (нов намештај некористен) со камин на Етанол и нова трпезарија (некористена), комплетно опремена кујна, балкон со отворен поголед кон планината Водно.Станот е обезбеден со аларм и влезна камера. Цена 270 евра + месечни трошоци.

*** Слободен од 15ти Февруари 2019 ***

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2792 Огласи во продавницата
STAN OD 58m2 VO CENTAR -
Stanovi pod naem Sv Jovan Apt for rent St. John -
Top stan vo Debar Maalo 260 ЕУР
DVOSOBEN  NAMESTEN STAN VO CENTAR -
Кон почеток