Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUX STAN MIDA SO UBAV POGLED

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: BUKEFAL AS 13 фев. 13:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
CENA 700evra
078/681/018

SE IZDAVA STAN OD 130 M2 NA 7 KAT KAJ MIDA VO NOVA ZGRADA SO 3 ZASEBNI SPALNI + 2 KUPATILA OD KOI SPALNATA E MASTER
DVE KLIMI, MASHINA ZA PERENJE I SUSHARA
SO GOLEMA TERASA PREUBAV POGLED
STANOT IMA GRADSKO PARNO
ODMA VSELIV
CENA 700evra
078/681*018
BUKEFAL AS
Агенција за недвижности
Маршал Тито бр.13
078681018 / 078356889
BUKEFAL AS
078681018
Leaflet
BUKEFAL AS

BUKEFAL AS

172 Огласи во продавницата
STAN OD 70m2 VO PARK 1kat -
SE IZDAVA NOV STAN 65m2 VO TAFTALIDZE NASTEL! -
SE IZDAVA STAN OD 50m2 VO KARPOSH 2  MI-DA -
Stan od 35m2 na 1 kat -
Кон почеток