Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN TROSOBEN 70m2 TAFTALIDZE KATASTAR

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 04 авг. 18:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата

Luksuzen deloven prostor na Usje Kisela Voda 2 500 000 EUR
NOV NAMESTEN  STAN 65m2 CENTAR  KATOLICKA 300 EUR
TROSOBEN NAMESTEN 70m2 KAJ Mak Kuka KOZLE 380 EUR
KANCELARII 200m2 CENTAR PLOSTAD 2 500 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra:17599

Se izdava ubavo ureden trosoben stan 70m2 so dvor 40m2, vo Taftalidze kaj Katastarot sopstveno greenje..........Cena 350 e

mobilen kontakt
075 534 820
077 705 108
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата
NOV PRAZEN STAN 77m2 VO D MAALO O.NIKOLOV 300 EUR
3 soben stan AVTOKOMANDA 47 000 EUR
ODLICEN CETVOROSOBEN 125m2 ZA KANCELARII NA PLOSTA 550 EUR
NAMESTEN DVOSOBEN 65m2 K1-SIMPO 240 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации