Оглас од претпријатие Објавени: јун. 29 2022 11:29

Namesten trosoben stan 75m2 Centar sproti Klinika

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 29 11:29
Прегледи: 1035
sifra 4 325

Se izdava namesten trosoben stan vo Centar sproti Klinicki Centar , na 2 -ri kat so lift i parno, roditelska, detska, dnevna soba, oddelna kuja,kupatilo, mal toalet, terasa kon Jugoistok !
mesena kirija 280 evra

kontakt
075 534 820
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk

Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации