Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nevseluvan stan vo Debar Maalo so edna spalna

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 јун. 09:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24754

Издаваме нов невселувам стан во Дебар Маало, во близина на Силбо.Располага со една спална соба, дневна со кујна и тераса. Станот е опремен со нов и модерен мебел. досега невселуван, на прв кат, со лифт во нова зграда. Цена 290 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток