Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov dvosoben lux vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Casa - Real estate agency 15 авг. 17:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

770 Огласи во продавницата

 Nova garsonjera od 31m2 vo Kozle sproti Vero 33 500 ЕУР
 Novo opremena garsonjera vo Karpos (Ruzveltova) 0 МКД
Se izdava kompletno opremena garsonjera vo Taftalidze Mlecen 0 МКД
Nov opremen dvosoben kaj Mi-Da 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Debar Maalo 55m2, dvosoben, kompletno novo opremen. cena 300e
kontakt: 070 317 751
Casa - Real estate agency
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

770 Огласи во продавницата
Nov dvosoben stan vo Aerodrom Tobaco 2 250 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Taftalidze 1 kaj NOVA 950 ЕУР
Dvosoben opremen stan kaj Mlecen 0 МКД
Nov dvosoben vo Taftalidze kaj Gjorgi Dimitrov 170 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации