Оглас од претпријатие Објавени: септ. 03 2021 03:22

Nov dvosoben namesten stan vo Taftalidze 1

Објавени: септ. 03 03:22
Прегледи: 93
Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Taftalidze 1 45m2 (kaj Nastel) dvosoben, kompletno novo opremen. cena 250e. kontakt 070 317 751 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации