Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Nov dvosoben stan vo Debar Maalo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Casa - Real estate agency 18 авг. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

773 Огласи во продавницата

Trosoben nov stan vo Aerodrom Sky City 0 МКД
Dvosoben namesten vo Karpos 1 sproti ZOO 0 МКД
Dvosoben stan vo Kapistec 250 ЕУР
Nov trosoben vo Taftalidje kaj Gorgi Dimitrov 90 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Agencija Casa izdava nov stan vo Debar Maalo 40m2 (ul. Orce Nikolov) dvosoben, kompletno novo opremen. cena 230e kontakt: 070 317 751
Casa - Real estate agency
  Online
3079-395 , 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency

Casa - Real estate agency

773 Огласи во продавницата
Novo opremena garsonjera vo Karpos 1 Ruzveltova 200 ЕУР
Trosoben stan vo Strog Centar (pozadi Sobranie) 280 ЕУР
Dvosoben stan vo Centar Sproti Beverly 150 ЕУР
Nov dvosoben stan na ul.Praska vo Taftalidze 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации