Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV KOMPLET OPREMEN STAN CENTAR ADORA MVR 2 SPALNI

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 08 авг. 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

STANOVI NA KEJ NA VARDAR DUPLEX SO DVOR I 3 SPALNI 1 150 EUR
NOV STAN VO DEBAR MAALO SO DVE SPALNI 1 150 EUR
DUPLEX STAN OD 130M2 SO IMOTEN LIST 0 MKD
KOMPLET RENOVIRAN STAN 60m2 KARPOS 4 50 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Iznamuvame komplet opremen nov stan vo zgradata na Adora kaj MVR, Drzavna bolnica. Stanot e na 4ti kat, so dva lifta. Raspolaga so povrshina 104m2, so ubav raspored. Stanot ima golema dnevna so terpezarija, balkon, kujna, gostinski toalet, detska soba, banja, master spalna so garderober i banja.
So stanot sleduva i parking mesto vo podzemna garaza.

RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
Stan od 82m2 so 2 spalni vo Kozle 85 000 EUR
Prekrasen stan 83m2 pozadi Univerzalna Sala 1 150 EUR
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR OD 90M2 KAJ TIFANI 400 EUR
DUKAN OD 40M2 NA STARA RAMPA DO ADORA ITNO 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации