Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV LUKSUZEN STAN VO DEBAR MAALO

430 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 14 фев. 15:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

STAN OD 44m2 VO KARPOS 3 44 000 ЕУР
EKSKLUZIVNO STAN VO CENTAR, NOVA GRADBA 990 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO 270 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR NAMESTEN 400 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Stan od 75m2 na prv kat so 2 spalni, kupatilo, gostinski toalet, dnevna so kujna, namesten luksuzno.Cena-430e
sifra.....19597
Broj za kontakt;070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
СЕ ИЗДАВА EKSTRA NOV STAN NA VODNO 135m2 1 100 ЕУР
GARSONJERA VO KARPOS 3  NOVA VSELIVA 35 000 ЕУР
Nov stan vo Debar Maalo Centar 64m2 2 spalni 80 000 ЕУР
STAN VO CENTAR PO NOVA ZGRADA 62 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации