Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO

270 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 19 окт. 16:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 1 100 EUR
ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI 183 000 EUR
SE IZDAVA PREKRASNA KUKA 600m2 NA VODNO 4 000 EUR
STAN VO KARPOS 1 PO NOVA ZGRADA 60 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Nov stan od 52m2 na 3 kat sop parno,spalna, dnevna so kujna, terasa, se izdava komplet ubavo namesten.Cena-270e
sifra....12488
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070/346842
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
PREKRASEN STAN 50M2 CENTAR-J. B. TITO 230 EUR
NOV DVOSOBEN LUKSUZEN STAN VO KISELA VODA 250 EUR
LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR ZA IZNAJMUVANJE 350 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BUNJAKOVEC 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации