Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen cetirisoben stan vo Debar Maalo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 15:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Odlicen stan vo Centar kaj MVR 0 MKD
MODEREN STAN OD 50m2 DEBAR MAALO 0 MKD
Stan vo Centar so 2 spalni sobi 0 MKD
PREUBAV STAN ZA IZNAJMUVANJE VO KARPOS 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra 24213

Izdavame odlicno namesten stan vo Debar Maalo sproti Ruska ambasada so povrsina od 120m2. Raspolaga so 3 spalni sobi, utility,dve kupatila i eden gostinski toalet. Golema terasa so otvoren pogled. Stanot e na 3ti kat, so lift vo nova zgarda i 1 parking mesto. Cena 1200 evra so vkluceni trosoci.

Kontakt tel.
071/333-336

Code 24213

Excellent Apartment for rent in Debar Maalo opposite of Russian Embassy , with an area of 120 m2.It has 3 bedrooms, utility, 2 bathrooms and one guest toilet.The Apartment has large balcony with open view, on 3th floor with elevator in a new building.Parking place for 2 cars.Price 1200 euros....with costs included.

ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Mali stanovi na odlicni lokacii 0 MKD
Odlicen stan vo Aerodorm so 4 spalni 130m2 0 MKD
Nevseluvan stan vo Debar Maalo so edna spalna 0 MKD
Odlicno stance vo Kapistec so 1 spalna soba 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации